0 results found.

AviatorYazılım Kurulum Paneli

Lisans Keyiniz Yok mu? | Hemen Satın Al
buttonuna basarak Satın alabilirsiniz.

Yazılım Kurulum Adımları:

 1. Size Uygun Yazılımı Seçin

  Hangi cihazdan yazılımımızı kullanıcaksanız onun yazılım paneline girmeniz gerekir örnek olarak (Android) bir cihaz kullanıyorsanız android paneline girmeniz gerekmektedir.

 2. Lisans Kodunuzu Girin

  Yazılım Paneline giriş yaptığınızda bizden satın almış olduğunuz "Lisans Key" inizi isteyecektir Lisans Keyi Girin Lisans Kodunuz doğru ise Yazılım aktif edilicek ve otomatik olarak oynadığınız site algılanıcak ve oranlar yukarda beliricektir.

 3. Tebrikler

  Kurulum bitti artık kazanmaya başlayabilirsiniz. DipNot; iOS Yazılımı (Android) cihazda çalışmaz. Android Yazılımıda (iOS) Cihazlarda çalışmaz bilginize o yüzden hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o yazılım'a giriş yapmanız gerekiyor algılanması ve aktif olması için.

  | Önemli Uyarı!

  Yazılımın kusursuz çalışması için Cihazınız'ın sürümü güncel olması
  ve en önemlisi Saat ve Tarih'in doğru olması gerekmektedir.


  Kurulum Sırasın'da Yardıma ihtiyacınız olursa size verilen destek talebi kodu ile whatsApp üzerinden iletişime geçin.  footlogosu

  AviatorYazılım sitesi Feel So Good B.V. altında Curacao lisans numarası GLH-1268/JAZ ile Dr. M.J. Hugenholtzweg 25, Curacao adresi altında, Gaming Services Provider N.V. lisansı ile hizmet vermekte olup, Government of Curaçao Lisans otoritesi tarafından kontrol edilmektedir.